ماگ - AN OVERVIEW

ماگ - An Overview

ماگ - An Overview

Blog Article

ماگ های حرارتی نمونه ای از ماگ های سرامیکی هستند که سطح خارجی آنها به جوهری خاص آغشته می شود که با ریختن آب جوش در آن به تدریج رنگ بدنه ی آن تغییر کرده و یا طرح روی لیوان نمایان می شود و از آن به عنوان ماگ جادویی نیز نام برده می شود که می توان عکس های خانوادگی و شخصی را نیز بر روی بدنه ی آنها چاپ نمود.

به دلیل تنوع زیاد ماگ‌های موجود در بازار، انتخاب یک ماگ مناسب کار چندان آسانی نیست. با این حال، اگر چند نکته مهم را در نظر بگیرید، می‌توانید گزینه‌های موجود را محدود کنید و خیلی راحت یک ماگ با کیفیت تهیه کنید. در مقاله امروز قصد داریم شما را با نحوه انتخاب و خرید ماگ مناسب آشنا کنیم. با فودوتو همراه باشید!

ماگ دونی در تیرماه ۱۴۰۰ با هدف عرضه و معرفی باکیفیت ترین و بهترین ماگ های بازار شروع به فعالیت کرد. از انواع ماگ، ماگ سرامیکی و درب دار و فانتزی و خاص گرفته تا انواع فنجان، استکان کمر باریک، قمقمه، تراول ماگ و شیکر و فرنچ پرس و قهوه ساز رو میتونید تو پابجی دونی پیدا کنید.

ماگ مخصوص قهوه سرامیکی با جداره ی نسبتا ضخیم می تواند دمای نوشیدنی را تا مدت زمان مشخصی حفظ کند، برای نگهداری نوشیدنی در فریزر و گرم کردن در ماکرویو نیز می توان از آن استفاده کرد.

برای خرید ماگ توجه به این نکات به شما کمک می کند تا یک ماگ مناسب و کاربردی انتخاب کنید. ما در این سایت توضیح اختصاصی هر ماگ را کنار آن نوشته ایم. بفرمایید انتخاب کنید!

در حالی که بعضی دیگر از این افراد، به دنبال یک نوع ماگ خاص هستند که به عنوان مثال، طرحی یا نقاشی مورد علاقه‌شان را داشته باشد.

برای نوشیدن نسکافه، چای، قهوه و سایر نوشیدنی ‌ها می‌توانید یک لیوان ماگ مخصوص برای خود خریداری کنید.

حتما به پیج اینستاگرام سر بزنید و با دنبال کردن پیج ما روخوشحال کنید

آنها خاصیت حفظ حرارت بسیار خوبی دارند اما در صورت افتادن می توانند مستعد تراشه و ترک و حتی خطرناک باشد.

. لیوان ها دارای جنس و طرح های متفاوتی هستند که بنا به سلیقه خود می توانید آنها را تهیه و استفاده کنید یا به عنوان کادو تولد به عزیزانتان هدیه بدهید ، لیوان های شیشه ای دسته دار بسیار مناسب سرو چایی برای مهمان خواهد بود ??????? ?????? ????? و حس خوبی به مهمانان در هنگام نوشیدن خواهد داد.

شما برای سرو کردن قهوه در مهمانی به فنجان‌ونعلبکی نیاز دارید و استکان دسته‌دار می‌تواند برای ریختن چای ایده‌آل باشد.

لوازم خانه و آشپزخانه لوازم خانگی دیجیتال و برقی لوازم پخت و پز

به طور کلی، بهتر است که برای نوشیدن چای و قهوه در خانه از لیوان سرامیکی، و برای مصارف خارج از خانه از ماگ‌های استیل استفاده کنید.

رمز عبور را فراموش کرده اید؟ مرا به خاطر بسپار ورود با کد تایید

Report this page